Castrol Optileb HY 46 Syntetyczny PAO  całkowicie neutralny fizjologicznie olej hydrauliczny Castrol  Optileb HY 46 z atestem spożywczym NSF H1. Produkt zaprojektowany  do  układów hydraulicznych w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Castrol Optileb HY 46 ma doskonałe właściwości przeciw zużyciowe i może być stosowany w układach hydraulicznych ze wszystkimi typami pomp i silników . Olej jest  wyjątkowo odporny na przemywanie wodą i zapewnia  doskonałą  ochronę przed korozją , dzięki czemu nadają się również do stosowania jako lekki olej smarowy dla mokrych środowisk  lub w aplikacjach, w których sprzęt jest często myty i spłukiwany.

Optileb HY 46 jest  do stosowania jako smar do sprężarek   powietrznyc i urządzeń napędzanych powietrzem do przetwarzania i pakowania żywności i napojów. Jest również odpowiedni  do zastosowań w rozwiązaniach silników lotniczych.

Dopuszcza się mieszanie z olejem mineralnym  a utylizację należy dokonać   tak jak w przypadku oleju mineralnego. VG 46 Temp. pracy  -20 do 110 ° C. Olej Optileb HY 46 posiada  dopuszczenia NSF H1 Nr. rejestracji  NSF 134152. Przewyższa wymagania DIN 51 524-2.

Tagi: Przemysł kosmetyczny, farmaceutyczny oraz spożywczy.

olej hydrauliczny neutralny

Castrol Optileb HY 46