O nas

ABS Serwis istnieje od stycznia 1993roku.

Od początku istnienia specjalizuje się w obrocie łożyskami tocznymi, smarami i uszczelnieniami.

Strona smar spożywczy.pl skupia się na tych środkach smarnych które, posiadają dopuszczenia i atesty wymagane dla środków smarnych stosownych  w produkcji spożywczej, cukierniczej, produkcji napojów, opakowań dla przemysłu spożywczego, browarach, młynach i szeregu innych zakładów wytwórczych.


Na tej stronie omawiamy produkty producentów ze szczególnym

uwzględnieniem niżej wymienionych producentów:

Molykote , Rocol , SKF , Mobil , OKS , Fusch , Agip, I wielu innych

 

Naszą dewizą  są  towary najwyższej jakości i dlatego opisujemy produkty dopasowane do poszczególnych aplikacji spożywczych.

Prowadzimy dobór smarów i olejów do poszczególnych aplikacji jak również proponujemy zastosowanie zamienników w przypadku braku możliwości zakupu produktów zalecanych przez producenta urządzenia.

Wraz ze smarami zawierającymi atesty NSF dopuszczające produkty do zastosowań w przemyśle spożywczym posiadamy w ofercie smaru ogólnego zastosowania wielu firm  oraz uszczelnienia do siłowników, silikony,  kleje, anaeroby, żywice, uszczelnienia, pasty do gwintów, oringi, segery, simeringi Corteco, smary i oleje spożywcze, taśmy transportowe i inne stosowane w przemyśle spożywczym.

Personel jest w pełni przygotowany do całościowej obsługi kontrahentów.

 

Towar zamawiać można  pocztą elektroniczną biuro@smarspozywczy.pl lub na sklepie internetowym.  Na życzenie klientów dostarczamy towar za pośrednictwem firm kurierskich

Zakupu online dokonać można w sklepie internetowym będącym częścią niniejszego wortalu.

Tu dać pełne dane adresowe i mailowe